Únor 2013

Flyball

24. února 2013 v 11:03 | Wallyska |  ღ Ostatní články ღ
Karma_kanines___ho1_by_tiswindyxx-d32twx7_large
Flyball je velmi populární psí sport.Vznikl přibližně v 70. letech v americké Kalifornii. Jeho téměř masové rozšíření bylo takřka dílem okamžiku, protože tento psí sport v sobě spojuje hned dva velké klady: zatímco pejsek se zcela vydovádí, páníček se nestačí ani pořádně zadýchat.

Coursing

16. února 2013 v 12:20 | Wallyska
Coursing je v podstatě faktickým předchůdcem dnes běžně známých psích dostihů. Tradice tohoto sportu spadá hluboko do historie a je možné ji ve velice podobných znacích najít na většině kontinentů. Vlastní coursing spočívá v soutěži mezi minimálně dvěma psy, kteří na trať vybíhají tzv. z ruky a jejichž cílem je ulovit zvěř v přírodním terénu, přičemž obvyklá délka trati je od 500 do 1000 m.

Layouty/ dessy na přání

13. února 2013 v 15:04 | Wallyska |  ღ Ostatní články ღ
Ahoj! :)
Tak jsem se rozhodla udělat layouty, či dessy na přání.
Tady máte ukázku, jak může layout vypadat na blogu:
A pokud taky chcete, stačí napsat do komentářů:
1). Blog- e-mail
2). S kým/ čím - dělám nejradši se zvířaty & ty dessy se zvířaty mi jdou nejvíce
3). Barvy. Min. 1 max. 4....Nejlépe 2
4). Popisky ano/ ne?.. Jaké?
5). Nějaké zvláštní přání?
_________________________________________________________
Podmínky:
- Tvůj blog musí být aktivní
- Layout musíš mít na blogu alespon 14 dní - KONTROLUJI!!!
- Layout nebudeš vydávat za svůj.

Jak vybrat správě obleček?

10. února 2013 v 14:09 | Wallyska |  ღ Ostatní články ღ

Mnoho současných psích plemen je velmi citlivých na okolní prostředí, výjimku tvoří "čistokrevní" voříšci zocelení životem na ulici a psi celoročně žijící na zahradě. Dlouhodobým šlechtěním ztratili psi svoji přirozenou odolnost vůči vlivům přírody. Jejich nedostatečná termoregulace nedokáže vyrovnat rozdíly teplot při přechodu z vyhřátého (v létě z klimatizovaného) bytu do venkovního prostředí a psi tak velmi snadno prochladnou nebo mohou dostat úžeh. Oblečky pro psy (bundy, mikiny, trička apod.) tedy nejsou pouze doplňkem malých psů, ale především výborný prostředek pro ochranu zdraví psa jakéhokoliv plemene. Zimní oblečky pro psy využijete při venčení svého čtyřnohého přítele v zimním období. Do deště jsou pak vhodné pláštěnky pro psy s odnímatelnou kapucí.

Barevné sety: For dogs

10. února 2013 v 12:24 | Wallyska

Ahoj :-)
Včera jsem dělala nějaké barevné sety na Facebooku, s konma. Dneska jsem se nudila, tak jsem si řekla, že zkusím to samé se psy.

Chcete něco podobného? :) Tak napište do komentářů:
1). Plemeno psa
2). A do jaké barvy
Jo vím, že je to hloupost, ale tak zkusit se to může :)
A jak se jinak máte? A jo, přináším Vám novinku, že teda jorkšíráka mít nebudu, ale zato tedka jednoho venčím. Je to od mamčiné kamarádky pejsek, který se jmenuje Denny ♥ . A s mýma hafana, tudíž Cazzy, Timbošem & Nerem si užíváme krásného počasí, dokud můžeme. Sice ráno byl sníh, ale tedka to stálo, tak se všichni mají k světu. Jen Cazzy utekl a asi ho srazilo auto nebo něco a vrátil se domů s poraněnou tlapkou. Doma jsem mu to ovázala, má to asi zlomené, ale to nevím. Veterinář stoj ístrašný peníz, tak jsme to vynechali, ale pomalu se mu to lepší :) . A jak se máte vy? S láskou vaše Wallyska